7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Balon Turu Kapadokya

Her bölgesinde birbirinden farklı güzellikler ve tarih barındıran ülkemizin son zamanlarda kendinden en çok söz ettiren bölgesi hiç şüphesiz Güzel Atlar Diyarı KAPADOKYA.
Gerek barındırdığı binlerce yıllık tarihi, gerek dünyanın başka hiç bir yerinde eşine rastlanmayan Peri Bacalarıyla göz kamaştıran Kapadokya gezmeye,gezip görmeye doyulamayan bir kültür mirası.
Coğrafi olarak oldukça geniş bir alanı kapsayan Kapadokya’da tarihin doğasına zarar vermeden yapılan onlarca etkinlik bu doğa harikası yerleri gezmeye giden turistleri bekliyor.
Kapadokya‘da sıradan bir günü , güneşin  ilk ışıklarını gökyüzünden izlemeye başlayıp ,akşam yemeğinizi kaya içerisinde oyulmuş mağara restoranda  yiyerek ve eğlenerek geçirmek oldukça kolay.
Güneşin ilk ışıklarını yerden metrelerce yüksekte izlemek için ise yapmanız gereken tek şey her gün düzenlenen Kapadokya Balon Turu‘na katılmak.
Sabah erken saatlerde  otelinizden alınmanızla başlayan  balon turu, tur bitişinde otelinize bırakılmanızla biter.
Uçuş süresi ortalama bir saat olan balon turuna katılarak sizler de benzersiz bir anı yaşayarak unutulmaz anlarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için;
Tel  : +905324002975
E-mail : info@kapadokyarental.com

 

  1. Gerekli Alan...
  2. Gerekli Alan...
  3. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....