7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Günbatımı Atv ( Quad ) Turları

    Kapadokya’ya gelen misafirlerimizin bölgeyi daha yakından tanımak için katıldıkları etkinliklerden birtanesi de ATV turlarına katılmak. Özellikle de, bölgede tam gün tura katılacak zamanınız yok ve bir kaç saatlik bir etkinliğe katılmak istiyorsanız, ATV ve AT turları bu konuda vazgeçilmeziniz olacak. ATV ve AT  turlarına günün herhangi bir saatinde, bir yada iki saatlik turlara katılabilirsiniz.
ATV turlarında,  ATV kullanacak misafirimize, trafiğe kapalı geniş toprak alanda deneme sürüşü yaptırdığımız ve tur tamamen toprak yolda yapıldığı için , önceden herhangi bir tecrübeniz olması gerekmiyor. Ayrıca tur süresince, bölgeyi bilen rehber arkadaşlarımız önden gidip rehberlik yaptığı için, bölgenin simgesi haline gelen peri bacalarını,eşsiz Kapadokya vadilerinin güzelliğini atv sürerken görme şansı yakalıyorsunuz. ATV turlarına,günbatımı turlarına katılan misafirlerimiz ise Kapadokya’da  sırf günbatımı manzarası için gidilen Kızılçukur vadisinin günbatımı güzelliğini görme şansı buluyor.
Sizlerde Kapadokya da günbatımı turlarına katılarak eşsiz doğa manzaralarıyla dolu Kapadokya’da unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.
Kapadokya’da katılabileceğiniz diğer etkinlikleri ve turları görmek için LÜTFEN TIKLAYIN.
woc-travel

Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçin.

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....