7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Günlük Kapadokya Turu ( GREEN TUR )

 Kapadokya bölgesini gezmek isteyip,gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmayıp zamanını boşa harcamak istemeyen misafirlerimiz için sunduğumuz Günlük Kapadokya Turlarından en çok tercih edilenlerden birtanesi Green tur olarak bilinen YEŞİL TURdur.
Yeşil tur Kapadokya da en çok tercih edilen turlardan bitanesi olduğu için yaz ve kış ayları da dahil  ay hergün düzenlenir.
Yeşil tur ; sabah saat  09:30 da aracımızın misafirlerimizi konakladıkları otellerinden almasıyla başlar, yaz kış saati gün batımıyla ilgili olarak 18:00 / 18:30 saatlerinde misafirlerin otellerine bırakılmasıyla biter.
Sabah otellerinden alınan misafirlerimiz tur süresince;
-Göreme Panaroma
-Derinkuyu Yeraltı Şehri
-Ihlara Vadisi
-Belisırma Kasabası (Öğle yemeği )
-Yaprakhisar Panorama
-Selime Manastırı
-Güvercinlik Vadisi
Olmak üzere bölgede en çok ziyaret ve merak edilen Kapadoky’nın en çok beğenilen görülmek istenen yerlerini ziyaret eder.
Yeşil tura katılan misafirlerimize otellerinden alındıkları andan tur bitişinde otellerine bırakılışlarına kadar Profesyonel TURİSTberlerimiz eşlik eder.Tur ücretlerine,öğle yemekleri,müze girişleri ve otellerinden alınıp tekrar bırakılmaları DAHİLDİR.

derinkuyu-yer-alti-sehri-02-e1448064970843

Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.
Tel : 0532 400 2975
Mail : info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....