7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya At Turları

    Kapadokya’da en çok tercih edilen etkinliklerden bir tanesi de muhteşem peri bacaları ile dolu vadiler içerisinde AT TURU yapmak
Bölgeye gelen misafirlerin bir çoğu, gerek otobüs saatlerinden gerekse uçak saatlerinden dolayı yarım günleri yada bir kaç saatleri olduğundan bu kısa sürede ne yapacakları hakkında bilgi sahibi olmadığından şikayet etmekte, işte sizlere bu konuda, kalan zamanlarınızı nasıl değerlendireceğinize dair mükemmel bir fırsat : KAPADOKYA AT TURLARI.
At turlarına katılmak için daha önceden herhangi bir eğitim almış olmanız gerekmiyor. Turlarımıza başlarken misafirlerimize at biniciliğiyle ilgili gerekli bilgiler At turu rehberi arkadaşlarımız tarafından verilir. Tur başlangıcından bitişine kadar at turu rehberi arkadaşımız tura katılan misafirlerimize eşlik eder,tur esnasında misafirlerimiz rehberi takip eder.
At turlarına,dilerseniz günün herhangi bir saatinde,dilerseniz gün batımında, dilerseniz sabah gün doğumunda güneşin doğuşunu ve sıcak hava balonlarının kalkışını izlemek için dilerseniz de dolunayda katılabilirsiniz, bu konuda bizlere ulaşıp zaman bildirmeniz yeterli olacaktır.
kapadokyarental

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....