7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya da Balon Turları Nasıl Yapılır

    Dünya da sayılı ülkede Türkiye de ise sadece Kapadokya bölgesinde uçuşu mümkün olan balon turlarına katılarak sizlerde, unutamayacağınız anları yaşayabilirsiniz.
Balon turları, tura katılan misafirlerin can güvenliğini sağlamak amacı ile tamamiyle Sivil Havacılık Kurumu’nun denetimi ile yapılmaktadır. Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren bütün balon firmalarının uçuşu, sivil havacılık kurumunun her gün hatta her saat hava şartlarını takip edip uçuşlara izin vermesi yada uçuşları iptal etmesi ile gerçekleşir. Farklı zaman dilimlerinde ise balon firmalarına ait bütün balonlar ve uçuş esnasında misafirleri taşıyan sepetler, hem balon firmaları hemde sivil havacılık kurumu tarafından güvenlik kontrolünden geçirilir. Sivil havacılık kurumunun aldığı kararlara bütün balon firmaları uymakla zorunludur. Bu da balon turuna katılmak isteyen misafirlerin,can güvenliğini en üst seviyede tutar ( tüm bu önlemlerle birlikte balon turuna katılan misafirlerin tamamı sigortalıdır) .
Balon turu süresince, balonun hazırlanışından iniş anına kadar sizlere eşlik edecek personellerimiz ise;
Pilotlarımız, Milli Eğitim Bakanlığının onayladığı müfredat ile, 95 saatlik teorik, 25 saatlik uygulamalı uçuş eğitimi ve oryantasyon eğitimi de dahil olmak üzere yaklaşık 4 aylık eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra lisans alıp balon pilotluğuna başlayabiliyor.
Sizlerde bu eşsiz deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçip uygun fiyatlara balon turu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
d41a0d2a586765c042471fcedca6ee78

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....