7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya Konaklama Hizmetlerimiz

Kapadokya‘da coğrafi yapısı ve güzellikleriyle nasıl ki kendini dünyada ki diğer bütün bölgelerden ayırıyor ise, kimi zaman  peri bacaları içerisine oyularak inşa edilen oteller ve odaları da dünya da ki diğer bütün otellerden ve odalardan ayrı bir güzelliğe sahip.
Kaya içerisine oyularak yapılan odalar, teknoloji ile bütünleşip siz değerli misafirlerimize,doğal kaya odalar içerisinde günlük işlerinizi kolaylıkla yaşayabilme şansı veriyor.
Kaya/Mağara odalarda kalmak istemeyen misafirlerimiz için sunduğumuz diğer seçenek ise Türkiye’de Nevşehir taşı olarak bilinen Kapadokya bölgesine ait taşlarla yapılan odalarda yine  günümüz teknolojisini ve rahatını birlikte yaşama imkanı.
Sizlerde Kapadokya Bölgesine geldiğinizde,dilerseniz kaya odalarda ,dilerseniz de taş odalarda kalıp tatilinizi unutulmaz konaklama alanlarıyla tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..
Kapadokya da bulunacağınız sürece katılmak istediğiniz diğer etkinlikler için LÜTFEN TIKLAYINIZ
kapadokyarental

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için
Tel : +90 532 400 2975
Mail: info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
  5. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....