7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya Tatilinizi En Güzel Hale Getirelim

Kapadokya Tatilinizi En Güzel Hale Getirelim

Nevşehir farklı özellikleriyle ve doğal güzellikleriyle günümüzde tatilcilerin uğrak yerlerinden biri olmaktadır. Bölge en fazla peri bacaları ile biliniyor. Ancak Kapadokya bölgesinde daha pek çok turistik alan bulunmaktadır,bu alanların başında Göreme,Uçhisar,Ortahisar,Çavuşin,Ürgüp,Avanos,Derinkuyu,Kaymaklı,Ihlara Vadisi,Soğanlı vadisi,Paşabağ,Zelve, gelmektedir. Ayrıca bu alanlar dünyanın dört bir yanından turist çekiyor. Ülkemizden ve dünyadan her yıl milyonlarca kişi burayı ziyaret etmektedir. Peri bacalarının yanı sıra yer altı şehirleri de turistler için ilgi çekici olmaktadır. Yer altı şehirleri mistik özellikler taşımakla birlikte pek çok hikâyeye de konu oluyor. Tüm bu güzellikleri ise gökyüzünden seyretmek, pek çok kişi tarafından tercih edilen bir durum olmaktadır. İşte bu imkânı sizlere Kapadokya balon turu sağlıyor. Balon turu ile birlikte bölgede yer alan doğa harikası peri bacası ve vadi güzelliklerini görmek de mümkün durumlardandır. Ayrıca çevrenin güzellikleri sayılmakla bitmediğinden balon turu harikalar diyarında bir gezinti anlamı taşıyor.

Kapadokya’da düzenlenen 09:30-16:30 ve 09:30-18:30 saatleri arasında her gün düzenlenen günlük turlar sayesinde ise sizlerin kısa zamanda da olsa çok fazla yeri görme imkânı bulunuyor, yine bu turlar sayesinde, yeni gittiğiniz bir yeri,zamandan tasarruf edip daha programlı bir şekilde gezme şansını buluyorsunuz.Düzenlenen Kapadokya günlük turlar ile birlikte yeraltı şehirlerini, tarihi mekânları ve diğer turistik yerleri görme imkânı elde ediliyor. Ayrıca turlarda eşlik eden rehberler ile birlikte bölge hakkında bilgi sahibi de olunabiliyor. Bu sayede yer alan ilginç eserlerin ve doğal güzelliklerin anlamlandırılması da kolaylaşıyor.

mmm

Bunlarla birlikte seyahatlerini kendi istedikleri gibi yapmak isteyenlere farklı seçenekler de sunuluyor. Bu seçeneklerden biri de araç kiralama olmaktadır. Böylelikle ailesi ya da sevdikleriyle bölgeyi ziyarete gelenler daha rahat ve geniş seyahat etme imkânı elde ediyor. Bunun yanı sıra Kapadokya bölgesinin tamamını gezmek isteyenler için de araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Kapadokya araç kiralama seçenekleri ile birlikte yapılan seyahatler daha keyifli bir hal alıyor.

Kapadokya Balon Turu , Ürgüp Balon Turu , Kapadokya Araç Kiralama , Nevşehir Araç Kiralama

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....

Detaylı bilgi ve rezervasyon için :
Telefon : 0532 400 29 75
Mail : info@kapadokyarental.com