7/24 İletişim +90 543 319 87 09

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya Türk Gecesi

Peri bacaları ile dünyanın göz bebeği olan, balon turları, günlük turlar, atv turları, at turları gibi etkinlikler ile dolu Kapadokya gezinizi, günün sonunda yine sadece Kapadokya bölgesine özgü kaya içerisine oyulmuş restoranlarımızda gerçekleşen Türk Gecesi Eğlence Programı ile bitirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz .
Gün boyunca Kapadokya da çeşitli etkinliklere katılan ve katılmayan bütün misafirlerimiz için düzenlediğimiz Türk Gecesi Eğlence Programı ile sizlere unutamayacağınız eğlence programı sunuyoruz.
Tamamı kaya içerisine oyulmuş restoranımızda gerçekleşen program dahilinde ;
– Akşam Yemeği
– Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek
– Semah
– Halk oyunları ekibimizin farklı yörelere ait gösterileri
– Oryantal dans
Gibi birbirinden güzel gösterilerle dolu yaklaşık 2 buçuk saat süren unutamayacağınız bir eğlence programı sunuyoruz.
Kapadokya Türk Gecesi Programımız tamamen nezih modern bir restoranda yapılıyor olup, ailenizle ve tüm sevdiklernizle gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.
Sizlerde Kapadokya da bulunduğunuz süre içerisinde bu unutulmaz gösteriyi kaçırmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Dilerseniz rezervasyonunuzu akşam yemeği dahil yada hariç şeklinde, dilerseniz otelinizden restorana,restorandan otele transfer bizim tarafımızdan yapılacak şekilde yapabilirsiniz.
woc türk g

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için
Tel  :+90543 319 87 09
Mail:info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....