7/24 İletişim +90 543 319 87 09

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Kapadokya’yı 36 Saatte Gezin


Bölgeye gelen  misafirlerin en büyük sorunlarından birtanesi, Kapadokya da gezilecek ,görülecek yerleri bilmemeleri ve plansız hareket ederek,tatil yapmak,dinlenmek için ayırdıkları zamanı tam olarak değerlendiremeden dönmeleri.
Her yıl dünyanın her yerinden binlerce turisti ağırlayan Kapadokya‘yı gezip görmeyi düşünen  siz değerli misafirlerimiz için sadece 36 saatte Kapadokya’yı nasıl gezebileceğinize dair önerimiz;
Öncelikle konum olarak Anadolu’nun ortasında bulunması sebebiyle, Kapadokya’ya bulunduğunuz şehirden,sabah saatlerinde (07:00/ 09:00 ) Kapadokya’da olacak şekilde otobüs firmalarıyla gelip bölgenin kalbi olan Göreme Terminalinde inebilirsiniz. Hava yolu ile gelmek isteyen misafirlerimiz Göreme’ye,45 km mesafedeki Nevşehir (Kapadokya) Havaalanına yada 70 km mesafedeki Kayseri Havaalanına (sabah 06:00 / 08:00 saatlerinde iniş yapacak uçaklarla )gelebilir. Hava yoluyla gelen misafirlerimiz için ekstra ücret karşılığında shuttle,taksi ,özel transfer hizmetlerimiz vardır.
Sabah 09:00 saatlerinde Kapadokya da olan sizler için ilerleyen 36 saatte aşağıda açıkladığımız etkinliklere katılarak,profesyonel ekibimizle,dolu dolu yaşayıp unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bölgeye geldiğiniz gün 09:30- 16:00/16:30 saatlerini kapsayan Red Tour  (günlük tur 1 )a katılırsınız. Bu turda gezeceğiniz yerler; Göreme Açık Hava Müzesi, Üç Güzeller, Devrent Vadisi, Paşabağ , Çavuşin, Avanos, Uçhisar. Günlük turlarımız profesyonel rehber eşliğinde yapılacak olup ödeyeceğiniz ücrete müze giriş biletleri ve öğle yemeği dahildir. Tur bitişi konaklayacağınız otele bırakılırsınız.
Aynı gün akşamında, akşam saat 20:00-22:30 saatleri arası yapılan limitsiz alkollü alkolsüz içecek,akşam yemeği dahil olan ,ülkemizin farklı yerlerine ait çeşitli halk oyunları,folklor ve ortantal dans ile süslenmiş, kaya içerisine oyulmuş mağara restoranlarda yapılan Türk Gecesi Eğlence programına katılabilirsiniz.Türk Gecesi Eğlence programına katılmak isteyen misafirlerimizin isteği doğrultusunda transfer hizmeti tarafımızca yapılmaktadır.
İkinci gün, güneşin doğuşunu ve ilk ışıklarını gökyüzünde görmek isterseniz, Balon Turlarına katılıp ( saat 05:30-08:30 ) her sabah peri bacalarını ve gökyüzünü süsleyen onlarca Sıcak Hava Balonunun (Balon turlarına katılan misafirlerimiz sabah otellerinden alınıp, balon turu bitişi tekrar otellerine bırakılır) birinde olabilirsiniz.
Aynı ikinci gün içerisinde  09:30 -18:00/18:30 saatlerini kapsayan Green Tour (günlük tur 2 )a katılırsınız. Bu turda gezeceğiniz yerler ; Göreme Panorama, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Ihlara Vadisi, Belisırma Kasabası, Yaprakhisar Panorama, Selime Manastırı,Güvercinlik Vadisi. Günlük turlarımız profesyonel rehber eşliğinde yapılacak olup ödeyeceğiniz ücrete müze giriş biletleri ve öğle yemeği dahildir. Tur bitişinde arzu ederseniz konakladığınız otele,yada otobüs ile dönüş yapacaksanız Göreme otobüs terminaline bırakılırsınız,hava yolu ile dönüş yapmak isterseniz hava alanı transferi organize edebiliriz.
Böylelikle yaklaşık 36 saatte Kapadokya’nın en çok gezilep görülen yerlerini gezip, bu kadar kısa sürede ikisi günlük tur olan birbirinden güzel 4 farklı etkinliğe katılabilir,unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz ve en önemlisi zamanınızı dolu dolu geçirebilirsiniz.3i

 xvag9n20151123112220
goreme-open-air-museum-6

Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz:
Tel  :+90543 319 87 09
Mail : info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....