7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Paşabağ / Kırmızı Tur KAPADOKYA

Her noktası, ayrı ,birbirinden güzel ve farklı peri bacaları ve vadilerle dolu KAPADOKYA‘nın doğal güzelliklerini saymakla bitirmek mümkün değil. Bu doğal güzelliklerden bir diğeri olan PAŞABAĞ, Avanos – Göreme yolunda yaklaşık 1 km içerde yer alıyor. Keşişler Vadisi olarakta bilinen Paşabağ’ın önemli bir diğer özelliği ise peri bacası oluşum aşamalarının diğer vadilere kıyasla daha net gözlemlenebilmesi.
Paşabağ’da dikkat çeken peri bacalrından bir tanesi olan üç başlı peri bacası Keşiş Simeon’un inziva hücresidir.
Keşiş olan Siemon, Aziz makamına ulaşıp saygı gören biri olunca bu üç başlı peri bacasına onun adına bir şapel ve şaplin karşısına manastır yapılmıştır.
Günlük turlar dahilinde en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Paşabağ’ı gezip görmek için yapmanız gereken ise hergün düzenlenen KIRMIZI TUR’a katılmak.

Kırmızı Tura katılan misafirlerimizin gezip görüp bilgi sahibi olduğu diğer yerler ise;
Göreme Açık Hava Müzesi
Üç Güzeller (Şapkalı Peri Bacaları )
Devrent Vadisi
– PAŞABAĞ
Avanos (Çanak-Çömlek Yapımı )
Çavuşin Köyü
Uçhisar Kalesi.

Kırmızı turumuz sabah saat 09:30 da aracımızın sizlerin konakladığınız otellerinizden almasıyla başlar, yaz kış saati gün batımıyla ilgili olarak 16:00/ 16:30 saatlerinde otellerinize bırakılmanızla biter.

Kırmızı tura katılan misafirlerimize otellerinden alındıkları andan tur bitişinde otellerine bırakılışlarına kadar PROFESYONEL TURİST rehberlerimiz eşlik eder.Tur ücretlerine,öğle yemekleri,müze girişleri ve otellerinden alınıp tekrar bırakılmaları DAHİLDİR.
Kapadokya’da düzenlediğimiz diğer etkinlikler hakkında BURADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
woc paşabag1

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
Tel :+905324002975
Mail :info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....