7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Türk Gecesi Programı Kapadokya

Binlerce yıllık tarihimiz boyunca oluşan kültürümüzün,eğlence alanında  en çok sevdiği etkinliklerden olan halk oyunları ve folklor gösterilerini Kapadokya‘da görmek isteyen tüm misafirlerimizin katılmak istediği Türk Gecesi Eğlence Programına yılın her günü katılabilirsiniz.
Kapadokya’da yapılan günlük turların yorgunluğu atmanın en kolay yolu olan , kaya içerisine  oyulmuş restoranlarımızda gerçekleşen  Türk Gecesi Eğlence Programı sayesinde, ülkemizin farklı yerlerine ait folklor gösterileni ve oryantal dans izleyip Kapadokya gezinize unutulmaz bir eğlence gösterisi de ekleyebilirsiniz.

Sizlerde Kapadokya da bulunduğunuz süre içerisinde bu unutulmaz gösteriyi kaçırmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Dilerseniz rezervasyonunuzu akşam yemeği dahil yada hariç şeklinde, dilerseniz otelinizden restorana,restorandan otele transfer bizim tarafımızdan yapılacak şekilde yapabilirsiniz.

Kapadokya’da verdiğimiz diğer hizmetlerimiz için lütfen TIKLAYINIZ. 

woc türk gece

Kapadokya tatiliniz için ayırdığınız zamanınızı dolu dolu yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak.
Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon için
Tel : 0 532 400 2975
Mail : info@Kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....