7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Uçhisar / Kırmızı Tur KAPADOKYA

Nevşehir il merkezine 5 km mesafede bulunan Uçhisar Beldesi Kapadokya‘nın en yüksek yerlerinden biri olması sebebiyle bölgeye hakim bir noktadadır, bu  sebepledir ki , Perslerin Kral Yolu , Selçukluların ise ticaret kaynağı olan İpek Yolu üzerinde kurulmuştur.
Belde içerisinde bulunan , Kapadokya‘nın simgelerinden olan Uçhisar Kalesi, kale içerisinde oyularak birbirine bağlanmış odaları,tünelleri ile eski zamanlardan bu yana gizemini korumaktadır.
Günümüzde Uçhisar Kalesi’ni gezmek için gelen yerli ve yabancı turistler, Kale içerisinden geçişle kalenin zirvesine kadar çıkıp, buradan Kapadokya’yı kuş bakışı izleyebilmektedir. Tarafımızdan düzenlenen turlar sayesinde ise kalenin zirvesine çıkmaktan ziyade kalenin eşsiz güzelliğini ,yakınından görme şansı bulmaktadırlar.

Kapadokya’da her gün düzenlenen Kırmızı Tura katılan misafirlerimizin gezip görme şansı olduğu diğer yerler ise;

Göreme Açık Hava Müzesi
Üç Güzeller (Şapkalı Peri Bacaları )
Devrent Vadisi
Paşabağ
Avanos ( Çanak ,Çömlek ve Seramik Yapımı )
Çavuşin
UÇHİSAR KALESİ

Kırmızı turumuz sabah saat 09:30 da aracımızın sizlerin konakladığınız otellerinizden almasıyla başlar, yaz kış saati gün batımıyla ilgili olarak 16:00/ 16:30 saatlerinde otellerinize bırakılmanızla biter.

Kapadokya’da düzenlediğimiz diğer etkinlikler hakkında BURADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.  

woc uchisar2

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
Tel :+905324002975
Mail :info@kapadokyarental.com

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....