7/24 İletişim +90 532 400 29 75

Sosyal Medyada Biz}

Kapadokya Balon Turu
Gökyüzünde Kapadokyayı seyretmeye ne dersiniz... İndirimli balon turlarımız hakkında bilgi için lütfen iletişime geçiniz....
Tamamını gör...

Ürgüp Balon Turuna Hazırmısınız ?

Ürgüp Balon Turuna Hazırmısınız ?

Gezip görülmesi gereken ve doğal güzellikleri bol olan bölgelerden birisi de Ürgüp’tür. Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerinin bir arada bulunduğu yerde bu güzellikleri en iyi şekilde görmenize yardımcı olacak yöntemlerden biri de Ürgüp balon turu olacaktır. Bu turlar sabahın en erken saatlerinde başlamaktadır. Bunun nedeni ise balın turlarının 28 derece üzerinde ve de rüzgarlı havalarda yapılamıyor olmasıdır Bu nedenle havanın kötü olduğu ve de yağmur ya da kar olan havalarda balon turunun yapılmasına imkan yoktur.

ürgüp balon turu

Kapadokya’nın gezilmeye ve balon turunun gerçekleşmesine en uygun zamanlar güzel havalarda olmaktadır. Balon turunun gerçekleşeceği gün otelinizden alınıp uçuşun gerçekleşeceği alana getirilirsiniz. Hafif bir kahvaltının ardından ise uçuşa geçilir. Uçuşlar 60 dakika ve de 90 dakika olmak üzere çeşitli sürelerde yapılmaktadır.Vadilerin içerisinden geçip peri bacalarını en yakından görebileceğiniz Ürgüp balon turu sayesinde unutulmayacak anlar yaşayacak ve bu anları da fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştireceksiniz. Uçuş sonrasındaki kutlamalar ile de uçuşu en güzel şekilde tamamlayacaksınız.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

  1. Gerekli Alan...
  2. E-Posta Gerekli...
  3. Gerekli Alan...
  4. Gerekli Alan...
 

Lutfen tum bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz....